Atribuită Cumpărare directă

Pachet1

Număr anunț
DA32650144
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA (CUI 28979007)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.916,25 RON
Valoare atribuită
4.916,25 RON
Data publicării
23.02.2023 00:00
Data finalizării
24.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.916,25 RON

din 4.916,25 RON estimat