Atribuită Cumpărare directă

PROTEINE TOTALE Plus =GAMMA-GT (IFCC) = CHOLESTEROL (CHOD) = TRIGLICERIDE( GPO) = SAMPLE CUP 0.5 mL

Număr anunț
DA32650350
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.133 RON
Valoare atribuită
2.133 RON
Data publicării
24.02.2023 00:00
Data finalizării
27.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.133 RON

din 2.133 RON estimat