Atribuită
Cumpărare directă
meniu 27-3 martie
- Număr anunț
- DA32650643
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 25625005)
- Furnizor / câștigător
- ALBALACT SA (CUI 1755369)
- Cod CPV
- 15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416,93 RON
- Valoare atribuită
- 416,93 RON
- Data publicării
- 24.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.