Atribuită Cumpărare directă

Cursuri limba engleza copii - școală generală

Număr anunț
DA32651367
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
LIBELO PLUS S.R.L. (CUI 36519395)
Cod CPV
80580000-3 · Organizare de cursuri de limbi straine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.920 RON
Valoare atribuită
25.920 RON
Data publicării
24.02.2023 00:00
Data finalizării
27.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.920 RON

din 25.920 RON estimat