Atribuită Cumpărare directă

TEI - SERVICE CASE DE MARCAT

Număr anunț
DA32654629
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
Furnizor / câștigător
ROMPLUS DATA & SERVICES SRL (CUI 22923791)
Cod CPV
30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.537,80 RON
Valoare atribuită
4.537,80 RON
Data publicării
24.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.537,80 RON

din 4.537,80 RON estimat