Atribuită Cumpărare directă

Aspirator multifunctional Karcher WD 6 P S V-30/8/22/T, 1300 W, aspirare umeda si uscata, 30 l rezer

Număr anunț
DA32654908
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049,58 RON
Valoare atribuită
1.049,58 RON
Data publicării
24.02.2023 00:00
Data finalizării
24.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.049,58 RON

din 1.049,58 RON estimat