Atribuită
Cumpărare directă
Switch 16 si 8 porturi, 1GB, 1000Mbps
- Număr anunț
- DA32655495
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071 RON
- Valoare atribuită
- 1.071 RON
- Data publicării
- 24.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.