Atribuită
Cumpărare directă
Sursa de alimentare 80 PLUS 450W ; Sursa de alimentare 80 PLUS 550W ; Placa de baza AM4 + Procesor A
- Număr anunț
- DA32655782
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.874 RON
- Valoare atribuită
- 4.874 RON
- Data publicării
- 24.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.