Atribuită
Cumpărare directă
Echipamente oftalmologice
- Număr anunț
- DA32656562
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.800 RON
- Valoare atribuită
- 33.800 RON
- Data publicării
- 24.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.