Atribuită Cumpărare directă

Logitech Z623, Sistem 2.1, 200W RMS, Black

Număr anunț
DA32657079
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674,99 RON
Valoare atribuită
674,99 RON
Data publicării
24.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

674,99 RON

din 674,99 RON estimat