Atribuită Cumpărare directă

DOCUMENTAȚI TOPOGRAFIC PENTRU ÎNSCRIEREA ÎN CARTEA FUNCIARĂ A TERENURILOR CU DESTINAȚIE PĂȘIUNE

Număr anunț
DA32657678
Autoritate contractantă
Comuna Lupsa (CUI 4561901)
Furnizor / câștigător
M GEOMET SURVEY SRL (CUI 37370932)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.509,70 RON
Valoare atribuită
48.509,70 RON
Data publicării
24.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.509,70 RON

din 48.509,70 RON estimat