Atribuită Cumpărare directă

D80-SP-PACHET TVR

Număr anunț
DA32657829
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
PROFILO-METAL PRODCOM SRL (CUI 11487999)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.880,37 RON
Valoare atribuită
1.880,37 RON
Data publicării
24.02.2023 00:00
Data finalizării
27.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.880,37 RON

din 1.880,37 RON estimat