Atribuită Cumpărare directă

Bloc Luminos Alb Pentru Cap O 22, Led Integral 230 - 240 V, Borne Clema-Surub.

Număr anunț
DA32658024
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,90 RON
Valoare atribuită
392,90 RON
Data publicării
24.02.2023 00:00
Data finalizării
27.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,90 RON

din 392,90 RON estimat