Atribuită Cumpărare directă

All In One PC Lenovo IdeaCentre 5 27IAH7 - Proiect ERASMUS ctr. 2020-1-RO01-KA103-078229/28.08.2020

Număr anunț
DA32659479
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.142,02 RON
Valoare atribuită
7.142,02 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
27.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.142,02 RON

din 7.142,02 RON estimat