Atribuită Cumpărare directă

Rola hartie imprimanta matriciala pentru Sterilizator abur DGM ANDS 900/2

Număr anunț
DA32660128
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,20 RON
Valoare atribuită
145,20 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,20 RON

din 145,20 RON estimat