Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de realizare ponton

Număr anunț
DA32660175
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Furnizor / câștigător
TAO TAO GARDEN CENTER SRL (CUI 36954364)
Cod CPV
45241500-3 · Lucrari de constructii de pontoane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.073,91 RON
Valoare atribuită
49.073,91 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.073,91 RON

din 49.073,91 RON estimat