Atribuită Cumpărare directă

SERVICII LEGISLATIVE LEGE5 MARTIE-DECEMBRIE 2023

Număr anunț
DA32660706
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.613,60 RON
Valoare atribuită
8.613,60 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.613,60 RON

din 8.613,60 RON estimat