Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE PAPETARIE/BIROTICA

Număr anunț
DA32661525
Autoritate contractantă
ORASUL BRAGADIRU (PRIMARIA ORASULUI BRAGADIRU ILFOV) (CUI 4992998)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
884,30 RON
Valoare atribuită
884,30 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

884,30 RON

din 884,30 RON estimat