Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEGUME FRUCTE

Număr anunț
DA32661950
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ (CUI 4613776)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,03 RON
Valoare atribuită
630,03 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,03 RON

din 630,03 RON estimat