Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de servicii de proiectare pentru "Asfaltare strazi sat Buleta

Număr anunț
DA32663011
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
DASPRO CONSULTING SRL (CUI 18917333)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.000 RON
Valoare atribuită
58.000 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.000 RON

din 58.000 RON estimat