Atribuită Cumpărare directă

comanda medicamente

Număr anunț
DA32665226
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.536 RON
Valoare atribuită
7.536 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.536 RON

din 7.536 RON estimat