Atribuită Cumpărare directă

Pachet accesorii de birou

Număr anunț
DA32665556
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETROSANI (CUI 15556803)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
901,63 RON
Valoare atribuită
901,63 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

901,63 RON

din 901,63 RON estimat