Atribuită Cumpărare directă

Carburanti auto pe baza de carduri de alimentare (benzina fara PB, motorina Euro 5, GPL auto)

Număr anunț
DA32666638
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA PLOIESTI (CUI 28035122)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175.486,36 RON
Valoare atribuită
175.486,36 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175.486,36 RON

din 175.486,36 RON estimat