Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de Organizare festival in cadrul proiectului "WEEKEND PESCARESC DE AZUGA", SMIS 156565

Număr anunț
DA32666917
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
Furnizor / câștigător
STREET FOOD LA MĂRIUCA S.R.L. (CUI 41073182)
Cod CPV
79953000-9 · Servicii de organizare de festivaluri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000 RON
Valoare atribuită
132.000 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.000 RON

din 132.000 RON estimat