Atribuită Cumpărare directă

Componente IT + servicii de reparații pentru echipamentele SP VÂLCEA

Număr anunț
DA32667210
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
991,60 RON
Valoare atribuită
991,60 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

991,60 RON

din 991,60 RON estimat