Atribuită Cumpărare directă

Casti de siguranta, Ochelari de protectie, Manusi de lucru pentru CSASSC

Număr anunț
DA32667692
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.585,04 RON
Valoare atribuită
1.585,04 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.585,04 RON

din 1.585,04 RON estimat