Atribuită Cumpărare directă

Furnizare SSD IDE 128GB pt radare 2,5'' MLC Transcend SSD330 TS128GPSD330

Număr anunț
DA32667869
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.840 RON
Valoare atribuită
17.840 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.840 RON

din 17.840 RON estimat