Atribuită Cumpărare directă

Servicii gazduire si administrare site web

Număr anunț
DA32669910
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE LAZAR" CORBU (CUI 28053064)
Furnizor / câștigător
BIT IT & PC SRL (CUI 25311983)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.120 RON
Valoare atribuită
2.120 RON
Data publicării
27.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.120 RON

din 2.120 RON estimat