Atribuită Cumpărare directă

Determinare consum combustibil autoturism RENAULT CLIO

Număr anunț
DA32672951
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA CALARASI (CUI 37651822)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.568,32 RON
Valoare atribuită
3.568,32 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.568,32 RON

din 3.568,32 RON estimat