Atribuită Cumpărare directă

Pachet de comunicatii de date - 33 abonamente date mobile pt consilierii județeni, pt 24 luni

Număr anunț
DA32674023
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.864 RON
Valoare atribuită
72.864 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.864 RON

din 72.864 RON estimat