Atribuită Cumpărare directă

Absorbante igienice sau tampoane Centrul Henri Coanda Bacau

Număr anunț
DA32675124
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
761,40 RON
Valoare atribuită
761,40 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

761,40 RON

din 761,40 RON estimat