Atribuită Cumpărare directă

Achiziție dotări (Dotări LAB. Farmacologie-Patologie animală) Pentru proiectul POPAM

Număr anunț
DA32676363
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN MILCU" CALAFAT
Furnizor / câștigător
HANNA INSTRUMENTS SERVICE SRL (CUI 18693643)
Cod CPV
33935000-3 · Mese de disectie a animalelor pentru autopsie sau accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.127 RON
Valoare atribuită
7.127 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.127 RON

din 7.127 RON estimat