Atribuită Cumpărare directă

BUCHET DE TRANDAFIRI ROSII CU COADA LUNGA = 10 FIRE,AAAMX4H7784, ANG.157, REF.1143/23.02.2023

Număr anunț
DA32676520
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
03121200-7 · Flori taiate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145 RON
Valoare atribuită
145 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
28.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145 RON

din 145 RON estimat