Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI EXAM NITRIL M NEPUDRATE, FIR PGA NR 2 150 CM FARA AC, TAVITE RENALE UF
- Număr anunț
- DA32677657
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- AXABIO MEDICAL SRL (CUI 26931428)
- Cod CPV
- 33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.467 RON
- Valoare atribuită
- 5.467 RON
- Data publicării
- 28.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.