Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE LUNARA PLATFORMA SI ASCENSOARE RTC

Număr anunț
DA32678486
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Furnizor / câștigător
WPT INDUSTRY GROUP SRL (CUI 34196123)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.808 RON
Valoare atribuită
8.808 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.808 RON

din 8.808 RON estimat