Atribuită Cumpărare directă

Baneocin Unguent/Enterol/Famotidina/Haloperidol

Număr anunț
DA32678837
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999,17 RON
Valoare atribuită
999,17 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

999,17 RON

din 999,17 RON estimat