Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE ADV 1346166

Număr anunț
DA32681066
Autoritate contractantă
U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380,87 RON
Valoare atribuită
2.380,87 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380,87 RON

din 2.380,87 RON estimat