Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de reparații și hidroizolații exterioare a sediilor DGAS str.Eustațiu Stoenescu, bl.T7 și T8

Număr anunț
DA32681551
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială Craiova (CUI 36884072)
Furnizor / câștigător
TRADRUM S.R.L. (CUI 46350977)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147.363,56 RON
Valoare atribuită
147.363,56 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147.363,56 RON

din 147.363,56 RON estimat