Atribuită Cumpărare directă

Placa Video Asus GeForce RTX 3050 DUAL OC LHR 8GB GDDR6 128-bit

Număr anunț
DA32681720
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.742,01 RON
Valoare atribuită
1.742,01 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.742,01 RON

din 1.742,01 RON estimat