Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de proiectare si executie racorduri la utilitati si amenajare exterioara

Număr anunț
DA32681894
Autoritate contractantă
SCOALA DE FORMARE INITIALA SI CONTINUA A PERSONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA IASI (CUI 32593550)
Furnizor / câștigător
EDEMIC HOME S.R.L. (CUI 43731446)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579.124,59 RON
Valoare atribuită
579.124,59 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579.124,59 RON

din 579.124,59 RON estimat