Atribuită Cumpărare directă

SEVO-ANESTERAN, LICHID PENTRU VAPORI DE INHALAT

Număr anunț
DA32681936
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.980 RON
Valoare atribuită
2.980 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.980 RON

din 2.980 RON estimat