Atribuită Cumpărare directă

Rezerva cub notite din hartie alba 85x85x40 mm 85x85x40mm 85 x 85 x 40 mm Office Products

Număr anunț
DA32682266
Autoritate contractantă
Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor (CUI 20329980)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,50 RON
Valoare atribuită
277,50 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,50 RON

din 277,50 RON estimat