Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional A3 Color Epson WF-C878
- Număr anunț
- DA32682607
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC FELIX (CUI 21539483)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON
- Data publicării
- 28.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.