Atribuită Cumpărare directă

obiecte de inventar scaun sptr bioru si telefon

Număr anunț
DA32682629
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MANECIU (CUI 29202962)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,50 RON
Valoare atribuită
1.680,50 RON
Data publicării
28.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,50 RON

din 1.680,50 RON estimat