Atribuită
Cumpărare directă
Motorina Diesel Super Euro 5, Benzina europlus, Motorina effix 51, Spray dezghetat parbriz 500 ml
- Număr anunț
- DA32682760
- Autoritate contractantă
- COMUNA UNIREA (CUI 3796772)
- Furnizor / câștigător
- ICOM OIL SRL (CUI 11158953)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.319,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.319,97 RON
- Data publicării
- 28.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.