Atribuită Cumpărare directă

Pachet medicamente Voluntari 28.02.23

Număr anunț
DA32683334
Autoritate contractantă
CRESA PRICHINDEL VOLUNTARI (CUI 46837213)
Furnizor / câștigător
HELP NET FARMA SA (CUI 14169353)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.239,81 RON
Valoare atribuită
1.239,81 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.239,81 RON

din 1.239,81 RON estimat