Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de suprafete Domestos 5l

Număr anunț
DA32685392
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
EVOPRAKTIC S.R.L. (CUI 43030390)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,50 RON
Valoare atribuită
229,50 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,50 RON

din 229,50 RON estimat