Atribuită Cumpărare directă

R 3141/28.02.2023 - 12V BEC AUTO H8 HALOGEN 35W /[1]

Număr anunț
DA32686112
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
554,72 RON
Valoare atribuită
554,72 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,72 RON

din 554,72 RON estimat