Atribuită Cumpărare directă

Bosch GWS 18V-15 SC BITURBO - Polizor unghiular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah

Număr anunț
DA32688311
Autoritate contractantă
COMUNA ORBEASCA (PRIMARIA COMUNEI ORBEASCA) (CUI 6853236)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.121 RON
Valoare atribuită
1.121 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.121 RON

din 1.121 RON estimat