Atribuită Cumpărare directă

Distribuitor tensiune Botex PSA 321 cu prize CEE

Număr anunț
DA32688995
Autoritate contractantă
Teatrul Tudor Vianu Giurgiu (CUI 4852447)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.040,32 RON
Valoare atribuită
3.040,32 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.040,32 RON

din 3.040,32 RON estimat